aktualności

Kolejne nowe produkty w ofercie Nissens

23-10-2017
Miesiąc październik to kolejna dawka nowości, która w obecnej edycji Nissens News liczy aż pięćdziesiąt jeden nowych referencji.
więcej
 

Nowa filia AD Polska w Płocku

15-09-2017
Płock to kolejny punkt na mapie filii AD Polska. Jej otwarcie związane jest z rosnącymi potrzebami lokalnych warsztatów samochodowych.
więcej

Promocje

LIQUI MOLY

17-07-2017
Dla najlepszych urządzenia warsztatowe LIQUI MOLY!
więcej

Promocja FRAM

12-07-2017
Popularne filtry FRAM w specjalnych cenach. Sprawdź ofertę dla Ciebie!
więcej

O sieci

AD Serwis jest największą w Europie ...

AD Serwis jest największą w Europie siecią niezależnych warsztatów samochodowych, zrzeszającą ponad 4000 placówek w 27 krajach. Organizatorem założonej w 1985 roku sieci jest Autodistribution International z siedzibą w Belgii. W Polsce sieć AD Serwis tworzona jest od 2001 roku, a jej patronem jest Autodistribution Polska, która poprzez Hurtownie Partnerskie AD proponuje warsztatom naprawy pojazdów samochodowych szczególnego rodzaju współpracę, opartą na partnerskich zasadach. Sieć AD Serwis to odpowiedź na oczekiwania klientów, poszukujących bardziej atrakcyjnej cenowo alternatywy dla ASO, szczególnie w przypadku napraw pogwarancyjnych.

 

AD Serwis to:

 

Kompleksowe usługi w dziedzinie napraw samochodów. Pełen zakres oferowanych usług, obsługa wszystkich marek, doskonałe zaopatrzenie w części zamienne – wszystko to sprawia, że AD Serwis jest doskonałym rozwiązaniem dla Klientów którzy dbają zarówno o swój cenny czas jak i zasobność portfela.

 

Gwarancja jakości wykonywanych usług potwierdzona certyfikatem sygnowanym przez Autodistribution International. Proces weryfikacji placówek pod kątem jakości świadczonych usług przed przystąpieniem do sieci AD Serwis oraz regularny monitoring placówek należących do sieci, daje pewność zachowania właściwego poziomu jakości.

 

Pewność i bezpieczeństwo świadczonych usług. Naprawy dokonywane w placówkach AD Serwis objęte są 24-miesiączną gwarancją na części i usługi.

 

Profesjonalizm. Wysoki poziom wiedzy technicznej i umiejętności personelu, w połączeniu z ofertą najwyższej jakości części czołowych producentów, pozwala warsztatom AD Serwis stawić czoła nawet najbardziej zaawansowanym technologicznie naprawom.
 

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito
© AD Polska 2008 | 31-752 Kraków, ul. Makuszyńskiego 24 | tel. 12 683 88 00 | fax 12 643 78 82 | e-mail: kontakt@adpolska.pl
informacja o cookies